Kontakta oss

Entreprenad

Berne Christenson

Berne Christenson
031-86 89 88
berne@ventab.se

Hillevi Skötte

Hillevi Skötte
031-86 89 87
hillevi@ventab.se

Thomas_svartvit

Thomas Beckman
0709-62 76 01
thomas.beckman@ventab.se

martin

Martin Andersson (bilindustrin)
0709 62 76 17
martin@ventab.se

Mikael Wall

Mikael Wall
031-86 89 82
mikael@ventab.se

Niklas Beckman

Niklas Beckman
0709-62 76 04
beckman@ventab.se

Maria Sörensson

Maria Sörensson
0709-62 76 02
maria@ventab.se

jonas

Jonas Fridmar 
0709-62 76 09
jonas@ventab.se

hanna_webb

Hanna Wihlborg
0709-62 76 03
hanna.wihlborg@ventab.se

Service

kai_webb

Kai Hiltunen (ansvarig)
0709-627607
kai@ventab.se

Tomas Nordin

Tomas Nordin
0709-43 03 44
nordin@ventab.se

Charles de Brucq

Charles de Brucq
031-86 89 91
charles@ventab.se

david_webb

David Steen
0709-43 02 99
david.steen@ventab.se

joakim_webb

Joakim Westlund 
0709-43 02 96
joakim@ventab.se

Göran

Göran Löfström
0709-62 76 13
goran@ventab.se

Oscar Lundefelt

Oscar Lundfelt
0709-62 76 68
oscar@ventab.se

Styr

Lars Nilsson

Lars Nilsson
031-86 89 84
lars@ventab.se

marcus_webb

Marcus Waerme
marcus.waerme@ventab.se

Daniel Johansson

Daniel Johansson
0709-62 76 54
daniel.johansson@ventab.se

Pierre Jonasson

Pierre Jonasson
0709-62 76 27
pierre@ventab.se

Niklas Angerbrandt

Niklas Angerbrandt
0709-62 76 30
niklas@ventab.se

mattias_webb

Mathias Gustafsson 
0705 62 76 09
mathias.gustafsson@ventab.se

Per-Erik Jusslin

Per-Erik Jusslin
0709-62 76 28
pe@ventab.se

Peter Delwér

Peter Delwér
031-86 89 85
peter@ventab.se

Hans Berg

Hans Berg
0709-62 76 57
hans@ventab.se

Lars Zachrisson

Lars Zachrisson
0709-62 76 26
larsz@ventab.se

thomas

Thomas Jansson 
0709-43 02 98
thomas.jansson@ventab.se

martin_webb

Martin Persson
0709-62 76 49
martin.persson@ventab.se

Administration

Petra

Petra Larsson
031-86 89 80
petra@ventab.se

Ingela

Ingela Enelund 
0709-62 76 14
ingela@ventab.se

Ventab

Närhelst du har behov av ventilation eller fastighetsautomation är du välkommen till oss på Ventab. Vid felanmälan, hör av dig till felanmalan@ventab.se

  • Datavägen 21B
  • 031 - 86 89 80
  • 031-86 47 59
  • info@ventab.se felanmälan: felanmalan@ventab.se